12. - 19. 2. 2011

This is alternative content.

Přeskočit navigační odkazy Home /  Home

AktualityBlog Image

Oheň, který bude ve dnech 13. - 18. února 2011 provázet zimní evropskou olympiádu mládeže (EYOWF) v Libereckém kraji, dorazí do České republiky z Řecka. Z památných míst, která psala historii světového sportu, ho do dějiště soutěže dopraví už zítra delegace složená z pořadatelů akce. V České republice se olympijský oheň ocitne vůbec poprvé v historii.
Blog Image

Organizátoři nejvýznamnějších světových sportovních soutěží určených mládeži zamíří v době evropské olympiády mládeže (EYOWF) 2011 do Liberce, aby se zde v rámci tzv. Observer programu seznámili s know how domácích pořadatelů. Česká republika je vyhlášená svými výbornými organizačními schopnostmi a také současné reference o stavu příprav, které z dějiště EYOWF 2011 míří do zahraničí, vzbuzují zájem na celém světě.
Blog Image

Ve středu 12. ledna se do Kulturního domu v Liberci sjela celá Evropa. Alespoň v rámci velkolepého projektu s názvem Evropa v srdci Evropy, který organizátoři evropské olympiády mládeže (EYOWF) 2011 v Libereckém kraji připravili pro střední školy v regionu. V duchu motta této soutěže „Poznej země, které budeme hostit“ studenti z jednadvaceti středních škol regionu během loňského podzimu zpracovali a poté rovněž graficky ztvárnili projekty charakterizující všech 49 členských zemí Asociace evropských olympijských výborů. Projekt Evropa v srdci Evropy byl spolufinancován z rozpočtu Evropské unie.
Blog Image

Stále populárnější česká skupina zpívající anglicky – Eddie Stoilow – vnímá rok 2011 jako velmi důležitý. Kromě toho, že nově přibrala svého osmého člena jako kmotra, již brzy vydá své druhé album. Mimo to se skupina zapojí i do blížící se evropské olympiády mládeže (EYOWF) 2011 v Libereckém kraji. Je totiž autorem oficiální písně této významné sportovní akce.
Blog Image

Po úspěšně připraveném semináři pro zástupce zahraničních sportovních výprav pro EYOWF 2011 zazněla pochvala organizátorům evropské olympiády mládeže také na 39. zasedání valné hromady Asociace evropských olympijských výborů (EOV) v Bělehradu. Nejvyšší olympijští představitelé ocenili připravenost akce, která se v Libereckém kraji uskuteční již za dva měsíce.
Blog Image

Zářící diamant budou připomínat medaile, které si rozdělí nejúspěšnější závodníci na evropské olympiádě mládeže (EYOWF) 2011 v Libereckém kraji. Jejich autorkou je studentka Vyšší odborné školy sklářské v Novém Boru Barbora Hrubá, která zvítězila v soutěži uměleckých škol vyhlášené Libereckým krajem.21.10.2011


NOC
COOL News
Fotogalerie
Užitečné odkazy
Počasí
Kontakt

anketa

Líbil se Vám EYOWF 2011 v Libereckém kraji?
53%
47%