12. - 19. 2. 2011

This is alternative content.

Aktuality

V Bělehradu zazněla pochvala
8. 12. 2010 středa 11:44
Blog Image

Po úspěšně připraveném semináři pro zástupce zahraničních sportovních výprav pro EYOWF 2011 zazněla pochvala organizátorům evropské olympiády mládeže také na 39. zasedání valné hromady Asociace evropských olympijských výborů (EOV) v Bělehradu. Nejvyšší olympijští představitelé ocenili připravenost akce, která se v Libereckém kraji uskuteční již za dva měsíce.

Českou výpravu tvořili Kateřina Nyčová, výkonná ředitelka organizačního výboru EYOWF 2011, Vladimír Richter, předseda správní rady obecně prospěšné společnosti EYOWF 2011, Martin Ditrich, ředitel obecně prospěšné společnosti EYOWF 2011, a zástupci Českého olympijského výboru – předseda Milan Jirásek, místopředseda pro sport František Dvořák a generální sekretář Petr Hrubec. Delegace představila v srbském hlavním městě účastníkům valné hromady desetiminutovou prezentaci o aktuálním stavu příprav.

„V rámci naší prezentace jsme také pustili sestřih ze semináře šéfů misí jednotlivých  delegací NOC na konci listopadu, a také speciální zdravici maskota festivalu, rampoucha Rampiče, který svým typickým stylem a humorem pozval hosty na EYOWF 2011 do Libereckého kraje,“ uvedla Kateřina Nyčová, výkonná ředitelka organizačního výboru EYOWF 2011.

Součástí jednání bylo rovněž setkání české delegace s Guidem de Bondtem, předsedou komise EYOF, a Patrickem Hickeym, prezidentem EOV, kterému byl při této příležitosti předán slavnostní certifikát čestného prezidenta organizačního výboru EYOWF 2011. „Obecně můžeme říci, že reakce na naši práci jsou pozitivní, laťku jsme nastavili vysoko. Teď však zbývá samotná realizace evropské olympijské mládeže, kterou - jak pevně věřím - zvládneme. V současné době dolaďujeme poslední detaily,“ dodává Kateřina Nyčová.

Během programu zasedání valné hromady se rovněž volil pořadatel letní edice EYOF 2015. Jedním z kandidátů bylo i Brno, nad kterým však v rozhodujícím hlasování zvítězila gruzínská metropole Tbilisi. V pořadí 39. zasedání valné hromady EOV v Bělehradu se konalo zároveň u příležitosti výročí 100 let od založení Srbského olympijského výboru.


 

 


Reakce
7 + 7 =
21.10.2011


NOC
COOL News
Fotogalerie
Užitečné odkazy
Počasí
Kontakt

anketa

Líbil se Vám EYOWF 2011 v Libereckém kraji?
53%
47%