12. - 19. 2. 2011

This is alternative content.

Přeskočit navigační odkazy Home /  Home

AktualityBlog Image

Domácí titul v letní severské kombinaci vybojoval v Liberci Tomáš Slavík. Závodník Dukly Liberec byl po skokanské části mezinárodního mistrovství České republiky, které pořádala obecně prospěšná společnost EYOWF 2011 ve spolupráci s Duklou Liberec, čtvrtý, ale zásluhou výborného běhu se posunul na nejvyšší tuzemskou příčku. Vítězem FIS Turné se však stal německý „kombiňák“ Markus Förster, jehož finiši nedokázal nikdo odolat.
Blog Image

Liberecký Vesec se stal místem zahájení doprovodného programu pro školy vyCOOL se!. Ten bude následují rok a půl provázet dvě významné sportovní akce, který Liberecký kraj uspořádá – Hry IV. zimní olympiády dětí a mládeže České republiky v lednu 2010 (ODM) a o rok později 10. Zimní evropský olympijský festival mládeže 2011 (EYOWF). Premiéry se zúčastnili zástupci Libereckého kraje, Českého olympijského výboru a osobnosti sportovního života.
Blog Image

V sobotu 5. září proběhl v liberecké Tipsport areně 4. ročník veletrhu Sport Live 2009. Řady letošních prezentátorů rozšířili tentokrát i členové organizačního výboru EYOWF 2011. Kromě zábavného vyžití na oblíbených Wii Fit hrách nabídli zájemcům dostatečné informace o blížícím se významném zimním festivalu, který se v Libereckém kraji uskuteční v únoru 2011.
Blog Image

Vrchol domácí sezony čeká české reprezentanty v severské kombinaci ve středu 9. září. V libereckých areálech na Ještědu a ve Vesci se uskuteční letní mistrovství republiky v kategoriích seniorů, juniorů i dorostu. Šampionát, jehož pořadatelem je obecně prospěšná společnost EYOWF 2011 ve spolupráci s Duklou Liberec, bude mít mezinárodní účast, neboť se uskuteční v rámci FIS Turné v severské kombinaci, nahrazujícího letos tradiční Kontinentální pohár.
Blog Image

Zkušený lyžařský funkcionář a diplomat Roman Kumpošt se stal čestným prezidentem organizačního výboru 10. Zimního evropského olympijského festivalu mládeže (EYOWF) 2011. Do této funkce ho na dnešní tiskové konferenci uvedl hejtman Libereckého kraje Stanislav Eichler.21.10.2011


NOC
COOL News
Fotogalerie
Užitečné odkazy
Počasí
Kontakt

anketa

Líbil se Vám EYOWF 2011 v Libereckém kraji?
53%
47%