12. - 19. 2. 2011

This is alternative content.

Přeskočit navigační odkazy Home /  Home

AktualityBlog Image

V úterý v podvečerních hodinách se v centru Liberce proháněli na zasněžené dráze mistři freestylového snowboardingu a lyžování. Na podporu blížící se evropské olympiády mládeže (EYOWF) 2011, která v libereckém regionu odstartuje již za pár dní, se přímo před budovou radnice poprvé v centru města konala atraktivní exhibice spojená se závodem Funstorm Jib Jam v rámci doprovodného programu COOL dny.
Přijďte se bavit a fandit mladým sportovcům!
Blog Image

Nevšední podívaná čeká na diváky v úterý 8. února v podvečerních hodinách před libereckou radnicí na náměstí Dr. E. Beneše. V rámci doprovodného programu COOL dny před zahájením evropské olympiády mládeže (EYOWF) 2011 předvede své nejlepší kousky dvacítka špičkových freestylových jezdců na snowboardu a lyžích. Exhibice spojená se závodem se odehraje na speciální zasněžené trati se zabudovanou šestimetrovou překážkou.
Blog Image

Evropská olympiáda mládeže (EYOWF) 2011 v Libereckém kraji odstartuje slavnostním ceremoniálem už 13. února. Atmosféru této sportovní akce však předznamená speciální doprovodný program s názvem COOL dny. Náměstí před libereckou radnicí bude jeho zásluhou od 4. do 19. února plné zábavy, soutěží a hudby. Kromě ledové plochy určené k bruslení veřejnosti zde absolvují své koncerty i Ewa Farna a Xindl X.21.10.2011


NOC
COOL News
Fotogalerie
Užitečné odkazy
Počasí
Kontakt

anketa

Líbil se Vám EYOWF 2011 v Libereckém kraji?
53%
47%