12. - 19. 2. 2011

This is alternative content.

Přeskočit navigační odkazy Home /  Home

AktualityBlog Image

Ve středu 9. září slavnostně odstartuje čtyřicítka soutěží a sportovních aktivit programu vyCOOL se!, který bude provázet ODM 2010 i EYOWF 2011. Do doprovodného programu pro žáky i učitele se již přihlásily více než dvě desítky základních a středních škol z Liberce a okolí.
Blog Image

Do finského města Tampere, kde se uskuteční 10. Evropský olympijský festival mládeže 2009 – letní varianta EYOWF 2011 v Libereckém kraji - odcestovala devítičlenná delegace organizačního výboru EYOWF 2011 a zástupců Libereckého kraje. V době od 18. do 25. července se zde budou detailně seznamovat s organizací a logistikou celé akce.
Zástupci EYOWF TEAMU denně nabírají dobrovolníky pro spoluúčast na organizaci zimního festivalu EYOWF 2011 a dalších sportovních akcích. Zájem podílet se na přípravách vrcholných sportovních událostí projevují bez rozdílu věku úplní nováčci i zkušenější členové sportovních oddílů.
Blog Image

Ve dnech 18. – 25. července se v Tampere uskuteční EYOF 2009, letní varianta olympijského mládežnického festivalu. Odcestuje tam i delegace organizačního výboru EYOWF 2011 a zástupce Libereckého kraje, aby se detailně seznámili s organizací a logistikou akce.
Blog Image

V pátek 19. června se v libereckém areálu ve Vesci konalo první setkání EYOWF TEAMU, který se bude podílet na organizaci EYOWF 2011 i na pořádání dalších akcí. Zástupci organizačního výboru festivalu připravili pro budoucí dobrovolníky, rozhodčí a sportovní přátele pohodové pracovní setkání, jehož cílem bylo především se vzájemně seznámit a nastartovat budoucí spolupráci.
Blog Image

Doprovodný program pro školy vyCOOL se! už znají ředitelé středních škol libereckého regionu. V rámci jejich pravidelného setkání s vedením resortu školství Libereckého kraje jim ho představili zástupci organizačního výboru EYOWF 2011.21.10.2011


NOC
COOL News
Fotogalerie
Užitečné odkazy
Počasí
Kontakt

anketa

Líbil se Vám EYOWF 2011 v Libereckém kraji?
53%
47%