This is alternative content.

Přeskočit navigační odkazy Home /  Home

Aktuality

Blog Image

V dnešním dopoledním závodě sprintu chlapců na 7,5 km v biatlonu se český závodník Lukáš Jíra umístil na 15. místě.

Blog Image

Šminky do závodů nepatří, shoduje se většina závodnic něžného pohlaví. Více najdete v anketě níže.

Blog Image

Jen napůl je zatím z výsledků českých sportovců spokojený šéf české mise na EYOWF 2011 Jan Stluka. „Pořád nemáme medaili, čekáme na ni. Dneska ale držíme palce Petru Coufalovi, všichni říkají, že by na medaili měl mít,“ doufá Stluka.

Blog Image

Průběžné výsledky ze závodů alpského lyžování z Ještědu můžete sledovat denně od pondělí do čtvrtka.

Blog Image

Druhý den soutěží evropské olympiády mládeže 2011 přinesl spoustu sportovního vyžití, na programu bylo hned jedenáct disciplín. Znovu se představili běžci a sjezdaři, poprvé rozjeli své závody také biatlonisté, skokani, sdruženáři a snowboardisté. Odpolední část úterního sportovního programu pokračovala skokanskými soutěžemi v individuálním závodu i části severské kombinace. V závodu ve snowboardcrossu dosáhla výborného výsledku domácí závodnice Ester Ledecká, která si dojela pro páté místo a drží prozatím nejlepší umístění mezi Čechy. Po včerejším večerním krátkém programu bude zítra ve hře o medaile i český krasobruslař Petr Coufal, který je před hlavním závodem třetí.

Blog Image

Velkým, poměrně nečekaným, švýcarsko-italským trimufem skončila první disciplína snowboardu v areálu v Kořenově-Rejdicích. Zlato ve snowboardcrossu vybojovali dnes odpoledne Švýcarka Caroline Weibelová a Ital Matteo Menconi. Čechy potěšila Ester Ledecká, dcera populárního zpěváka Janka Ladeckého, která vyhrála malé finále a skončila tak celkově pátá.