12. - 19. 2. 2011

This is alternative content.

Aktuality

Desítky dobrovolníků se poprvé sešly ve Vesci
24. 6. 2009 středa 09:10
Blog Image

V pátek 19. června se v libereckém areálu ve Vesci konalo první setkání EYOWF TEAMU, který se bude podílet na organizaci EYOWF 2011 i na pořádání dalších akcí. Zástupci organizačního výboru festivalu připravili pro budoucí dobrovolníky, rozhodčí a sportovní přátele pohodové pracovní setkání, jehož cílem bylo především se vzájemně seznámit a nastartovat budoucí spolupráci.

Kromě představení připravovaných akcí a projektů nechyběl ani zábavný program v podobě „úřednického pětiboje“, který prověřil schopnosti členů pěti soutěžících družstev i jejich týmového ducha. Všichni přítomní se nejen navzájem pobavili, ale zasoutěžili si o nečekané ceny. „Protože šlo o vůbec první společné a spíše neoficiální setkání, neslo se převážně v neformálním duchu. Jeho součástí bylo například i grilování. Přestože sraz nepodpořilo pravé letní počasí, nevzalo to žádnému z účastníků chuť do zábavy,“ říká Vanda Šulcová, koordinátorka sekce dobrovolníků v organizačním výboru EYOWF 2011.

Účastníky seznamovacího setkání nebyli jen úplní nováčci, ale i rozhodčí ze sportovních oddílů, kteří se již na sportovních akcích v minulosti podíleli. „Jsme rádi, že se zde sešly úplně nové tváře, i ti, se kterými jsme  kontaktu z předešlých akcí. Je to skvělá možnost, jak si mladí lidé mohou předat své zkušenosti i zážitky. Rádi bychom do pořadatelských i organizačních týmů přivedli co nejvíce mladých lidí a dnešní den ukázal, se že mladší generace chce takových sportovních událostí účastnit. Připravili jsme pro ně speciální školící programy, díky kterým budou moci dobrovolníci zastávat různé funkce, od atašé výprav, dopravy, technické pomoci až po rozhodčí u jednotlivých sportů,“ řekl po setkání sportovní ředitel EYOWF 2011 Ivo Gréger.

Setkání ve Vesci se zúčastnilo přes 60 lidí. Několikanásobně vyšší počet účastníků se však už očekává na dalším informačním setkání EYOWF TEAMU před zimní sezónou 2009/2010, které proběhne letos v listopadu.

Více fotografií naleznete ve fotogalerii

 


Reakce
8 + 4 =
21.10.2011


NOC
COOL News
Fotogalerie
Užitečné odkazy
Počasí
Kontakt

anketa

Líbil se Vám EYOWF 2011 v Libereckém kraji?
53%
47%