12. - 19. 2. 2011

This is alternative content.

Přeskočit navigační odkazy Home /  Home

AktualityBlog Image

Liberecký kraj bude hostit v následujících dvou letech dvě významné sportovní akce. Koncem ledna 2010 odstartují Hry IV. zimní olympiády dětí a mládeže ČR (ODM) 2010 pro žáky základních škol. Tato soutěž bude zároveň generálkou na rok 2011, kdy se v libereckém regionu uskuteční 10. Zimní evropský olympijský festival mládeže (EYOWF) 2011 určený dorosteneckým sportovcům. Přípravy obou významných událostí propojí unikátní doprovodný program, který zahrnuje aktivní pohyb, vzdělávání i zábavu. Program vyCOOL se!, který obsáhne až 40 soutěží, slavnostně odstartuje 9. září ve Vesci.
Blog Image

V úterý 25. srpna se v Liberci konalo historicky první setkání kompletní sestavy organizačního výboru EYOWF 2011 v Libereckém kraji. Jeho členové však kromě tohoto festivalu připravují o rok dříve také menší generálku na největší sportovní akci v historii České republiky – Hry IV. zimní olympiády dětí a mládeže ČR (ODM) 2010.
Organizačnímu výboru EYOWF 2011 se počátkem srpna podařil významný počin. Po více než půlroční práci zkompletoval přehledy všech medailistů v jednotlivých disciplínách ze všech devíti předcházejících ročníků Zimních evropských olympijských festivalů mládeže.
Blog Image

Letní festival EYOF 2009 ve finském Tampere skončil. S obrovským úspěchem se vracejí čeští sportovci. V historii evropských olympijských festivalů mládeže patřila letošní česká výprava k nejúspěšnějším. Mladí závodníci přivezli sedm medailí – dvě zlaté, tři stříbrné a dvě bronzové.
Blog Image

Ve dnech 21. až 22. července se delegace z evropských zemí účastní speciální série přednášek, kterou připravili organizátoři 10. Evropského olympijského festivalu mládeže (EYOF) 2009 v Tampere. Kromě toho, že členové těchto delegací získají informace o samotné organizaci této vrcholné akce, podívají se i na jednotlivá sportoviště a zázemí letního festivalu EYOF 2009.
Blog Image

Devadesátiminutový zahajovací ceremoniál slavnostně otevřel 10. Evropský olympijský festival mládeže (EYOF) 2009, který se koná od 19. 7. do 24. 7. Účastníci se do finského města Tampere sjeli ze 49 zemí včetně týmu z České republiky. Festivalu se účastní i devět členů organizačního výboru EYOWF před jeho přípravou v roce 2011 v Libereckém kraji.21.10.2011


NOC
COOL News
Fotogalerie
Užitečné odkazy
Počasí
Kontakt

anketa

Líbil se Vám EYOWF 2011 v Libereckém kraji?
53%
47%