12. - 19. 2. 2011

This is alternative content.

Přeskočit navigační odkazy Home /  Home

AktualityBlog Image

Organizátoři 10. Zimního evropského olympijského festivalu mládeže (EYOWF) 2011 v Libereckém kraji čeká v rámci příprav další nelehký úkol – vybrat design více než dvou stovek medailí, které si odvezou ti nejúspěšnější mladí závodníci z celé Evropy. Ve čtvrtek 8. července proběhl předvýběr z návrhů na cenné kovy, kterých se sešlo přes 60.
Blog Image

Novým předsedou správní rady obecně prospěšné společnosti EYOWF 2011 byl zvolen její dosavadní člen Mgr. Vladimír Richter. Čtyřicetiletý zastupitel Libereckého kraje vykonával v letech 2004-2008 funkci krajského radního pro resort dopravy a od roku 2006 je starostou Města Jilemnice. K jeho zájmům patří především rodina, sport a kultura, v životě se řídí krédem „O změnách k lepšímu příliš nemluvit, ale raději se na nich přímo podílet“. V čele správní rady EYOWF 2011, o. p. s., nahradil Petra Doležala, jenž zemřel po těžké nemoci.
Blog Image

Ve čtvrtek 24. června se na liberecké přehradě konala další z akcí doprovodného programu vyCOOL se!, který podporuje přípravy na 10. Zimní evropský olympijský festival mládeže – EYOWF 2011. Organizátoři zde přichystali pro základní i střední školy, dobrovolníky a zástupce organizačního výboru festivalu atraktivní závody na dračích lodích.
Blog Image

Organizátoři 10. Zimního evropského olympijského festivalu mládeže (EYOWF) 2011 v Libereckém kraji připravili pro středoškoláky a vysokoškoláky unikátní soutěž. Zájemci, kteří se nebojí filmařského řemesla, budou moci natočit dokument o slavných českých sportovcích, jako jsou Lukáš Bauer, Šárka Záhrobská nebo Tomáš Verner, a ještě k tomu vyhrát videokamery!
Blog Image

Na dnešní tiskové konferenci v Clarion Grandhotelu Zlatý lev v Liberci slavnostně pokřtili patroni festivalu Lukáš Bauer, Tomáš Verner, Roman Koudelka a Marek Schwarz oficiálního maskota EYOWF 2011 v Libereckém kraji - rampoucha Rampiče. Jeho autorem je liberecké grafické studio ListDesign.
Blog Image

Slavnostního zahájení 10. Zimního evropského olympijského festivalu mládeže (EYOWF) 2011 se v liberecké Tipsport areně zúčastní prezident Mezinárodního olympijského výboru Jacques Rogge. Tuto vrcholnou soutěž sportovců do osmnácti let v Libereckém kraji podpoří i nejlepší čeští reprezentanti - patrony jednotlivých disciplín festivalu se stali mj. Lukáš Bauer, Šárka Záhrobská a Tomáš Verner. Na tiskové konferenci v Liberci dnes pokřtili také oficiálního maskota festivalu 2011 - rampoucha Rampiče.21.10.2011


NOC
COOL News
Fotogalerie
Užitečné odkazy
Počasí
Kontakt

anketa

Líbil se Vám EYOWF 2011 v Libereckém kraji?
53%
47%