12. - 19. 2. 2011

This is alternative content.

Přeskočit navigační odkazy Home /  Home

AktualityBlog Image

Místo do nepříjemného deštivého počasí a teplot vysoko nad bodem mrazu se Liberec 12. února, den před zahájením 10. Zimního olympijského festivalu mládeže (EYOWF) 2011, probudil do slunečného a mrazivého počasí. Nebe plné mraků vystřídala jasná obloha a slunce, teploty klesly pod 0 °C a organizátoři se tak mohli s chutí pustit do závěrečných příprav jednotlivých sportovišť.
Blog Image

Sportovci české olympijské výpravy na EYOWF 2011 právě přijíždí do olympijské vesnice. Během sobotního odpoledne do olympijské vesnice v Harcově nastěhovalo všech osmadevadesát českých sportovců.
Zahajovací ceremoniál 10. Zimního evropského olympijského festivalu mládeže 2011 se kvapem blíží, přípravy jsou v plném proudu a všude kolem je spousta dobrovolníků, kteří pomáhají zajistit hladký průběh celé akce.
Blog Image

Olympijskou atmosférou už naplno žijí všechny areály, kde se bude 10. Zimní evropský olympijský festival mládeže (EYOWF) 2011 odehrávat. Připravené jsou můstky a sjezdovky na Ještědu, tratě ve Vesci, biatlonový areál v jabloneckých Břízkách i snowoboardový areál v Rejdicích.
Blog Image

V liberecké Tipsport areně, v olympijské vesnici v Harcově i na sportovištích už vrcholí přípravy na zahájení evropské olympiády mládeže EYOWF 2011. Do Liberce už dorazili zástupci prvních národních výprav. Nejrychlejší byli Rusové, Britové a Francouzi.
Blog Image

Liberecká Tipsport arena byla v úterý 8. února svědkem slavnostního okamžiku. Přímo na ledové ploše se seřadilo padesát stříbrných vozů značky Škoda, zazněla oficiální píseň zimní evropské olympiády mládeže (EYOWF) 2011 a sešli se významní hosté. Zástupci společnosti Škoda Auto, jako klíčový partner EYOWF 2011, předali kompletní flotilu těchto automobilů zástupcům Libereckého kraje a organizačního výboru soutěže. Ty budou zajišťovat v jejím průběhu dopravu akreditovaných účastníků a hostů.21.10.2011


NOC
COOL News
Fotogalerie
Užitečné odkazy
Počasí
Kontakt

anketa

Líbil se Vám EYOWF 2011 v Libereckém kraji?
53%
47%