12. - 19. 2. 2011

This is alternative content.

Přeskočit navigační odkazy Home /  Home

AktualityBlog Image

Lord Colin Moynihan - prezident Britské olympijské asociace - má ve sbírce stříbrnou medaili z olympiády v Moskvě 1980, kterou získal jako kormidelník veslařské osmy. Kromě toho byl také ministrem sportu a poté i životního prostředí ve vládě Margaret Thatcherové. Dosavadní průběh EYOWF 2011 zatím hodnotí v superlativech.
Blog Image

Česko se na EYOWF 2011 konečně dočkalo. Ostravský krasobruslař Petr Coufal, který příští pátek 25. února oslaví šestnácté narozeniny, zajel skvělou volnou jízdu a senzačně v nabité liberecké Svijanské aréně vyhrál soutěž chlapců! Přitom byl po pondělním krátkém programu až třetí a na vedoucího Rusa Kovtuna ztrácel šest bodů. Dnes jej ale nakonec po svém nejlepším životním výkonu porazil o osm bodů!
Blog Image

Biatlonový závod ve sprintu v Břízkách vyhrál Nor Johannes Bø, mezi dívkami dominovala Laura Dahlmeierová z Německa. Za chybu na střelnici se nepřipisovala jedna minuta, ale bylo nutné obkroužit trestné kolo o délce 150 metrů.
Blog Image

Ze zisku zlaté medaile ve slalomu speciál se radovala Charlotta Saefvenbergová ze Švédska. Naopak výprava Slovenska neprožila dobrý den. Věřila v zisk drahocenného kovu, ale jejich velká naděje, Petra Vlhová, se nakonec umístila až devátá.
Blog Image

Po pondělních krátkých jízdách následoval dnes volný program. Krasobruslařky do svého programu daly mnoho energie a úsilí, aby získaly co nejlepší umístění. Pomalé i rychlé rytmy, více či méně známé melodie, krásné skoky i elegantní figury.
Blog Image

Ve druhém závodu dívek v biatlonu - sprint - se opět radovala německá závodnice Laura Dahlmeierová. V Liberci je to její druhé zlato.21.10.2011


NOC
COOL News
Fotogalerie
Užitečné odkazy
Počasí
Kontakt

anketa

Líbil se Vám EYOWF 2011 v Libereckém kraji?
53%
47%