12. - 19. 2. 2011

This is alternative content.

Přeskočit navigační odkazy Home /  Home

AktualityBlog Image

Čerstvou novinkou v přípravách EYOWF 2011 je spolupráce s Českým hydrometeorologickým ústavem v Ústí nad Labem, který pro festival zajistí předpovědi počasí. Zprávy budou aktualizovány dvakrát denně, vždy v ranních a večerních hodinách, a to speciálně pro každý z pěti sportovních areálů. Součástí meteoservisu bude rovněž pravidelná předpověď počasí na další den i souhrnný výhled na tři až šest dnů dopředu. Během devíti dnů se počítá s distribucí minimálně 80 meteorologických zpráv. Na přání zástupců areálů a ředitelů jednotlivých sportovních disciplín jsou pracovníci regionálního předpovědního pracoviště připraveni vypracovat také hodinové aktualizace počasí před každým závodem i po něm či vydávat mimořádné zprávy.
Blog Image

Jedna z nejdůležitějších složek organizačního výboru EYOWF 2011 – IT sekce – v současné době připravuje technické zázemí a zabezpečení festivalu. Členové sekce připravují "IT kuchařku" - souhrn informací určených všem účastníkům festivalu. Bude obsahovat podrobný přehled aktivit, jimiž po technické stránce celou soutěž zabezpečí. Kromě standardního provozu webových stránek spravuje IT sekce také vnitřní informační systém.
Blog Image

Pomoci lidem v oblastech Libereckého kraje zasažených ničivou povodní se rozhodli také členové organizačního výboru 10. Zimního evropského olympijského festivalu mládeže (EYOWF) 2011 v Libereckém kraji. Z výtěžku sbírky, kterou právě nyní pořádají, zakoupí především balenou vodu, potraviny, čisticí prostředky a další potřebné věci.
Blog Image

Technická univerzita v Liberci za podpory Sportovního fondu města Liberec připravila na léto již 15. ročník prázdninové akce pro děti Týdny pohybu hrou. Od poloviny července do konce srpna se prázdninového programu účastní děti ve věku 6 až 14 let, které láká sportování a pravidelný pohyb namísto pasivní zábavy na počítači či u televize. Letos akci podporují i organizátoři 10. Zimního evropského festivalu mládeže (EYOWF) 2011, kteří s podobným záměrem loni spustili doprovodný program vyCOOL se!.
Blog Image

Ve dnech 26. června až 4. července se v čínském městě Baotou v provinci Vnitřní Mongolsko konalo mistrovství světa středních škol ve volejbale. Českou republiku prezentovalo liberecké Gymnázium a Střední odborná škola pedagogická Jeronýmova, které se pravidelně účastní i doprovodného programu vyCOOL se!, jež je součástí 10. Zimního evropského olympijského festivalu mládeže (EYOWF) 2011. Díky české výpravě se tak samotný EYOWF představil i na asijském kontinentě. O celé akci informoval kantor liberecké školy Leoš Bím.
Blog Image

Po několika sportovních a vzdělávacích veletrzích po celé České republice se EYOWF 2011 představil také v domácím prostředí. Organizátoři 10. Zimního evropského olympijského festivalu mládeže se prezentovali v rámci letošních Oslav Ještědu, které se konaly během víkendu 16. až 18. července.21.10.2011


NOC
COOL News
Fotogalerie
Užitečné odkazy
Počasí
Kontakt

anketa

Líbil se Vám EYOWF 2011 v Libereckém kraji?
53%
47%