12. - 19. 2. 2011

This is alternative content.

Aktuality

Sportovním hvězdám v patách
23. 10. 2010 sobota 11:29
Blog Image

Setkat se tváří v tvář úspěšným českým sportovcům a ještě s nimi strávit část dne se podařilo osmi dvojicím studentů z Libereckého kraje. V rámci soutěže Na stopě Patronům EYOWF 2011 měli za úkol natočit medailonek o špičkových reprezentantech, kteří evropskou olympiádu mládeže bezprostředně podporují.

Od září až do poloviny října tak vybraní studenti středních škol sledovali Patrony všech osmi soutěžních disciplín – běžce na lyžích Lukáše Bauera, sjezdaře Ondřeje Banka, biatlonistku Veroniku Vítkovou, snowboardistu Michala Novotného, sdruženáře Pavla Churavého, skokana na lyžích Romana Koudelku, krasobruslaře Tomáše Vernera a hokejového brankáře Marka Schwarze.

„Pro všechny soutěžící to byl jistě mimořádný zážitek, někteří se mohli zúčastnit i tréninku, jiní propagačního focení či tiskové konference. Tato soutěž je navíc důležitá i pro samotnou prezentaci festivalu 2011 na veřejnosti, neboť medailonky umístíme na webové stránky různých médií,“ říká Radana Kubešová, manažerka marketingu organizačního výboru EYOWF 2011.

Vyhodnocení všech příspěvků se uskuteční 24. listopadu v Liberci za účasti poroty složené ze zástupců Libereckého kraje, Českého olympijského výboru, hostů z řad umělců či sportovních komentátorů a organizátorů festivalu. Tři nejlepší dvojice se mohou těšit na výhry v podobě digitálních kamer.

 


Reakce
5 + 2 =
21.10.2011


NOC
COOL News
Fotogalerie
Užitečné odkazy
Počasí
Kontakt

anketa

Líbil se Vám EYOWF 2011 v Libereckém kraji?
53%
47%