12. - 19. 2. 2011

This is alternative content.

Přeskočit navigační odkazy Home /  Home

AktualityBlog Image

Vysoké tempo ovládlo desetikilometrovou trať, kralovali opět seveřané, naopak Rusové nadále na medaili čekají.
Blog Image

Návštěva Jacquese Rogge předznamenala start prvního závodu v bílé stopě, a to běhu na 7,5 km dívek. Atmosféra houstla, tepová frekvence všech 74 závodnic jistě stoupala a po nepřízni počasí z předcházejících dnů přibyla pořadatelům milá povinnost, neboť před závodem napadl sníh, a tak zdejší běžkaři Dukly Liberec museli pomáhat s úpravou stopy.
Blog Image

Po skončení slavnostního zahájení festivalu jsme oslovili několik závodníků a zeptali se na jejich bezprostřední pocity a zážitky.
Blog Image

Tak vám tak procházím po hale Tipsport areny, všude plno lidí, plácající si se mnou. Okolo všude visí evropské vlajky, paráda! Připadám si jak na nějaké olympiádě….jéééé, vždyť já JSEM na olympiádě…evropské olympiádě mládeže v Liberci. Ty jo, takových lidí! Je to tady, zahajovací ceremoniál začíná a jsem při tom. A co vy? Já jsem to pro jistotu všechno zaznamenal.
Blog Image

Zahajovací ceremoniál evropské olympiády mládeže (EYOWF) 2011 se uskuteční v neděli 13. února od 19:30 hodin v liberecké Tipsport areně. Potrvá zhruba sto minut a jeho součástí bude také bohatý společenský, kulturní a hudební program. V průběhu ceremoniálu vzplane také olympijský oheň, symbol festivalu, který přivezli organizátoři koncem ledna z aténského stadionu Panathinaiko, dějiště prvních olympijských her novodobé historie v roce 1896. Veřejnost má na akci vstup ZDARMA.
Blog Image

První Zimní olympijský festival mládeže hostila italská Aosta v roce 1993. Lední hokej byl však zařazen na program festivalu až v roce 1997, kdy se dějištěm setkání nejlepších mladých evropských sportovců stal švédský Sundsvall. Od té doby se hrál na všech dalších festivalech a napínavé souboje mladých nadějí se očekávají i letos v Liberci.21.10.2011


NOC
COOL News
Fotogalerie
Užitečné odkazy
Počasí
Kontakt

anketa

Líbil se Vám EYOWF 2011 v Libereckém kraji?
53%
47%