12. - 19. 2. 2011

This is alternative content.

Přeskočit navigační odkazy Home /  Home

AktualityBlog Image

Nejlepší evropské juniorské sdruženáře budou po oba dny nadcházejícího víkendu hostit liberecké areály na Ještědu a ve Vesci. Mezinárodního závodu Alpen Cupu v letní severské kombinaci se zúčastní 71 aktérů ze sedmi zemí.
Blog Image

Eva Samková se letos stala jednou z mladých Tváří EYOWF 2011. Sedmnáctiletá rodačka z Vrchlabí a studentka zdejšího gymnázia udělala v minulých dnech svému talentu, českému snowboardingu i zimnímu festivalu obrovskou reklamu. U jezera Wanaka na Novém Zélandu získala zlatou medaili na juniorském mistrovství světa ve snowboardcrossu! A zde jsou její bezprostřední reakce...
Na podporu 10. Zimního evropského olympijského festivalu mládeže (EYOWF) 2011 vyhlásil jeho organizační výbor vědomostní a výtvarnou soutěž pro střední školy Libereckého kraje nazvanou Evropa v srdci Evropy.
Blog Image

Skvělého úspěchu dosáhla snowboardistka Eva Samková, která se stala jednou z Tváří festivalu 2011 v Libereckém kraji. Sedmnáctiletá rodačka z Vrchlabí získala na světovém šampionátu juniorů na Novém Zélandu zlatou medaili ve snowboardcrossu! „Je to fantastické. Opravdu jsem nečekala, že budu mistryní světa. Byl to hodně těsný závod a já jsem hrozně šťastná," svěřila se v cíli.
Blog Image

Pořadatelé EYOWF 2011 už znají složení kompletní šestice států, které budou usilovat o vítězství v hokejovém turnaji. Prestižního souboje v liberecké Tipsport areně se zúčastní výběry Česka, Lotyšska, Finska, Slovenska, Švýcarska a Ruska. Ze silných evropských zemí tak chybí pouze Švédsko. Zlaté medaile z minulého festivalu ve Szczyrku 2009 obhajují hokejisté Ruska, mladí čeští reprezentanti naposledy turnaj vyhráli ve švýcarském středisku Monthey v roce 2005.
Blog Image

Všech osm disciplín z programu EYOWF 2011 zná již své technické delegáty, jejichž úkolem bude dohlížet na hladký a řádný průběh soutěží. Jednotlivé mezinárodní sportovní federace nominovaly pro festival v Libereckém kraji devět zástupců (z toho dva pro alpské disciplíny). Mezi delegáty z Polska, Slovinska, Švédska a Slovenska jsou i dva čeští zástupci – Věra Tauchmanová, předsedkyně Českého krasobruslařského svazu (na snímku), a Martin Urban, generální sekretář Českého hokejového svazu.21.10.2011


NOC
COOL News
Fotogalerie
Užitečné odkazy
Počasí
Kontakt

anketa

Líbil se Vám EYOWF 2011 v Libereckém kraji?
53%
47%