12. - 19. 2. 2011

This is alternative content.

Aktuality

Techničtí delegáti na prohlídce areálů
19. 11. 2010 pátek 13:32
Blog Image

Celkově pozitivní dojmy z prohlídky všech sedmi sportovních areálů evropské olympiády mládeže (EYOWF) 2011 si odvážejí techničtí delegáti, kteří ve dnech 17. a 18. listopadu navštívili organizátory festivalu. Právě tito delegáti budou dohlížet na hladký a řádný průběh soutěží, pro mnohé z nich byla tato dvoudenní návštěva možností poprvé si osobně projít místa konání jednotlivých disciplín.

„Veškeré reakce vyznívají velmi pozitivně. Techničtí delegáti jsou se stavem příprav spokojeni a podle jejich slov máme sportoviště na vysoké úrovni, kterou od nás očekávali. Necelé tři měsíce před zahájením festivalu 2011 už nám zbývají doladit jen drobné detaily,“ říká Ivo Gréger, sportovní ředitel EYOWF 2011.

Jednotlivé mezinárodní sportovní federace nominovaly pro festival v Libereckém kraji celkem devět zástupců. Na alpské disciplíny budou dohlížet Primož Poschl ze Slovinska a Jarl Forsmark ze Švédska, delegátem pro biatlon je Ubaldo Prucker z Itálie, pro běh na lyžích Zofia Stefania Kielpinska z Polska, pro severskou kombinaci Marek Tucznio z Polska, pro skoky na lyžích Ryszard Gunka z Polska a pro snowboarding Martin Hrbáň ze Slovenska. Mezi nominovanými jsou také dva čeští delegáti - Martin Urban pro lední hokej, generální sekretář Českého hokejového svazu, a Věra Tauchmanová pro krasobruslení, předsedkyně Českého krasobruslařského svazu.

Z velké části se jedná o zkušené technické delegáty, kteří mají bohaté zkušenosti z významných sportovních akcí, jako jsou závody Světového poháru i předešlé ročníky festivalů EYOWF. „Pro náš organizační výbor je velkým přínosem spolupracovat na této akci právě s nimi. O to víc jsme proto rádi, že jejich dvoudenní návštěva měla kladný ohlas,“ doplňuje Ivo Gréger.
 

 

 


Reakce
3 + 1 =
21.10.2011


NOC
COOL News
Fotogalerie
Užitečné odkazy
Počasí
Kontakt

anketa

Líbil se Vám EYOWF 2011 v Libereckém kraji?
53%
47%