12. - 19. 2. 2011

This is alternative content.

Přeskočit navigační odkazy Home /  Home

Aktuality

Předposlední den soutěží evropské olympiády mládeže (EYOWF) 2011 byl opět úspěšný pro pořadatelskou zemi. Patnáctiletá závodnice z Prahy Ester Ledecká si dnes ve snowboardovém závodu v paralelním obřím slalomu v Rejdicích suverénně dojela pro zlatou medaili. Hokejový bronz berou Švýcaři, na tratích opět bodovali Norové a Němci.

Blog Image

Předposlední den soutěží evropské olympiády mládeže (EYOWF) 2011 byl opět úspěšný pro pořadatelskou zemi. Patnáctiletá závodnice z Prahy Ester Ledecká si dnes ve snowboardovém závodu v paralelním obřím slalomu v Rejdicích suverénně dojela pro zlatou medaili. Počet zlatých kovů pro Českou republiku se tak zdvojnásobil.

Blog Image

O jejich vítězství nad Finy rozhodl pouhý půlbod. Z polské sestavy Krzysztof Biegun, Mateusz Kojzar, Aleksander Zniszczol a Klemens Muranka jsme vyzpovídali dva z nich.

Blog Image

Po pondělních závodech jednotlivců následoval dnes týmový sprint v severské kombinaci. Celkem se ho zúčastnilo 24 sdruženářů z 12ti zemí. I přes nepřízeň počasí a namrzlou stopu ze sebe závodníci vydali to nejlepší. Mezi největší favority patřili Rakušané, Němci, Norové a Finové, a tak nikoho nepřekvapilo průběžné pořadí po skokanské části závodu.

Blog Image

Medailový ceremoniál skokanů proběhne bezprostředně po skončení závodu přímo ve skokanském areálu Ještěd.

Blog Image

ESTER LEDECKÁ získala pro Českou republiku druhou zlatou medaili v paralelním obřím slalomu. Níže vám přinášíme krátký rozhovor.