12. - 19. 2. 2011

This is alternative content.

Přeskočit navigační odkazy Home /  Média  /  základní informace

Základní informace

Kontaktními osobami pro média jsou:

koordinátor sekce Media & Komunikace Vladimír Zemánek vladimir.zemanek@eyowf2011.cz, +420 777 771 080

manažerka sekce Media & Komunikace Eva Hromádková  eva.hromadkova@eyowf2011.cz, +420 777 923 402

manažerka akreditace médií Lenka Vrátná

lenka.vratna@eyowf2011.cz, +420 775 315 663

 

Novinář jako člen výpravy
Organizační výbor EYOWF 2011 nabízí všem NOC, aby v případě zájmu využily možnosti zařadit  jako jednoho z členů výpravy také novináře specializujícího se na mládežnický sport. Pořadatelé mu zajistí akreditaci, ubytování v Liberci společně s výpravou v objektu olympijské vesnice i další nezbytné technické požadavky, aby mohl informovat o průběhu festivalu 2011 v Libereckém kraji.

Akreditace pro zástupce médií
Zástupci médi
í se budou moci akreditovat na EYOWF 2011 prostřednictvím webových stránek www.eyowf2011.cz, kde  je zřízena sekce Média. Zde každý zájemce vyplní do základního formuláře své nacionálie a umístí tam i svoji portrétní fotografii sloužící k vystavení akreditační karty. Na jím uvedenou e-mailovou adresu poté obdrží zprávu, že jeho registrace proběhla úspěšně. Prostřednictvím svého formuláře bude moci také adresovat organizačnímu výboru další požadavky technického či organizačního charakteru - například na ubytování, dopravu či jiné služby.


Novináři, kteří se akreditují prostřednictvím webových stránek, obdrží po příjezdu do Liberce připravené akreditační karty v hlavním tiskovém středisku v Tipsport areně. Bez včasného nebo neúplného dodání podkladů však budou muset podstoupit akreditační proces v hlavním akreditačním středisku v areálu vysokoškolských kolejí v Liberci-Harcově.

 

Tisková střediska

Hlavní tiskové středisko

Hlavní tiskové středisko bude v průběhu EYOWF 2011 umístěno v Tipsport areně v Liberci, která se nachází nedaleko centra města. Jedná se o standardní tiskové středisko vybavené veškerým potřebným technickým zázemím, které pravidelně funguje nejen při zápasech klubu Bílí Tygři Liberec v české hokejové lize, ale také při dalších významných mezinárodních akcích a hudebních koncertech - např. při mistrovství světa hokejistů do 20 let, mistrovství světa v klasickém lyžování atd.

Náplní hlavního tiskového střediska bude kromě akreditace novinářů a vytváření podmínek pro jejich práci především základní zpravodajský servis např. v podobě informací o tiskových konferencích a dalších zajímavých událostech, tisk startovních a výsledkových listin, vydávání předstartovních preview před začátkem každého závodu, flash interview, přehledy medailí, bodování výprav, statistiky atd.

Hlavní tiskové středisko bude v provozu ve dnech 12. - 19. února vždy v době od 8 do 21 hodin. Nabídne také možnost malého občerstvení ve formě kávy, čaje, minerálních vod a sušenek.

 

Tiskové subcentrum

Tiskové subcentrum bude v průběhu EYOWF umístěno v bloku M v areálu vysokoškolských kolejí Technické univerzity v Liberci v části města zvané Harcov. Stane se součástí olympijské vesnice, která zde vznikne. Tiskové subcentrum bude vybaveno WiFi připojením.

Vzhledem k tomu, že v olympijské vesnici se budou konat každodenní medailové ceremoniály, tiskové subcentrum se bude podílet na organizaci setkání či tiskových konferencí s medailisty, tisku startovních a výsledkových listin, statistik atd. Bude v něm vyčleněn prostor (media zóna), v němž se budou moci setkat zástupci médií se závodníky.

Tiskové subcentrum bude v provozu ve dnech 12. - 19. února vždy v době od 8 do 21 hodin. Nabídne také možnost malého občerstvení ve formě kávy, čaje, minerálních vod a sušenek.

Mediapointy

Mediapointy budou sloužit k práci novinářů v jednotlivých areálech - v Liberci na Ještědu vzniknou dva (samostatně pro alpské disciplíny a skoky na lyžích), další bude ve Vesci (běhy na lyžích), v Jablonci nad Nisou bude k dispozici v areálu v Břízkách (biatlon) a v Kořenově v místní části zvané Rejdice (snowboarding). V případě krasobruslení a ledního hokeje lze využít zázemí hlavního press centra v Tipsport areně.

Náplní činnosti mediapointů bude zejména předstartovní a výsledkový servis - distribuce startovních, průběžných a výsledkových listin atd. Bude v nich také vyčleněn prostor (média zóna), v němž se zástupci médií budou moci setkat se závodníky.

Mediapointy budou vybaveny WiFi připojením.

Mediapointy budou v provozu ve dnech 13. - 18. února vždy hodinu před začátkem soutěže a hodinu po jejich skončení. Nabídnou občerstvení ve formě kávy, čaje, minerálních vod a sušenek.


 

 

 

21.10.2011


NOC
COOL News
Fotogalerie
Užitečné odkazy
Počasí
Kontakt

anketa

Líbil se Vám EYOWF 2011 v Libereckém kraji?
53%
47%