12. - 19. 2. 2011

This is alternative content.

Přeskočit navigační odkazy Home /  Home

AktualityBlog Image

V minulých dnech dokončil úspěšně svá vysokoškolská studia Tomáš Verner, evropský šampion 2008 v krasobruslení a současně jeden z Patronů EYOWF 2011. Při závěrečných státních zkouškách na Fakultě tělesné výchovy a sportu v Praze získal tři jedničky a jednu dvojku, takže mu nyní právem náleží titul bakaláře. Hned dva dny poté však už odletěl do Kanady, kde bude v Torontu pod vedením trenéra Roberta Emersona celý rok tvrdě pracovat také na své sportovní kariéře.
Blog Image

Už tento pátek, v první říjnový den, se střecha parkovacího domu OC Forum v Liberci stane rájem sprejerů. Během zábavné Graffiti show se představí osm nejlepších grafiťáků, kteří vám ukážou své umění. Přijďte sami zhodnotit, jak originálně ztvární osm zimních disciplín 10. Zimního evropského olympijského festivalu mládeže (EYOWF) 2011, který se uskuteční v libereckém regionu už za pár měsíců.
Blog Image

Organizátoři 10. Zimního evropského olympijského festivalu mládeže (EYOWF) 2011 v Libereckém kraji absolvovali tento týden významný test své připravenosti. V průběhu třídenní pracovní návštěvy v Liberci ji osobně a detailně prověřoval Janko Dvoršak, předseda koordinační komise Asociace evropských olympijských výborů pro EYOWF 2011.
Blog Image

V sobotu 4. září se v liberecké Tipsport areně konal již pátý ročník sportovního veletrhu Sport Live. I letos se ho zúčastnili zástupci 10. Zimního evropského olympijského festivalu mládeže (EYOWF) 2011 v Libereckém kraji a v čele s maskotem Rampičem pro návštěvníky přichystali spoustu zajímavých informací a zábavy.
Blog Image

Triumfem zahraničních účastníků skončil juniorský Alpen Cup v letní severské kombinaci, který se uskutečnil o víkendu v areálech na Ještědu a ve Vesci. Sobotní závod těsně vyhrál německý reprezentant Tobias Simon, v nedělním naopak zvítězil Ital Samuel Costa. Čeští závodníci na silnou konkurenci ze sedmi zemí nestačili.
Blog Image

Dva nejmladší Patroni 10. Zimního evropského olympijského festivalu mládeže (EYOWF) 2011 v Libereckém kraji úspěšně složili zkoušku z dospělosti. Jednadvacetiletá biatlonistka Veronika Vítková a stejně starý skokan na lyžích Roman Koudelka ve středu 1. září odmaturovali na sportovním gymnáziu v Jilemnici.21.10.2011


NOC
COOL News
Fotogalerie
Užitečné odkazy
Počasí
Kontakt

anketa

Líbil se Vám EYOWF 2011 v Libereckém kraji?
53%
47%