12. - 19. 2. 2011

This is alternative content.

Aktuality

EYOWF 2011 se po roce opět ukázal na veletrhu Sport Live
7. 9. 2010 úterý 14:34
Blog Image

V sobotu 4. září se v liberecké Tipsport areně konal již pátý ročník sportovního veletrhu Sport Live. I letos se ho zúčastnili zástupci 10. Zimního evropského olympijského festivalu mládeže (EYOWF) 2011 v Libereckém kraji a v čele s maskotem Rampičem pro návštěvníky přichystali spoustu zajímavých informací a zábavy.

Sportovní veletrh se nesl v duchu zábavy a autogramiád. Letošní ročník nabídl ukázky z krasobruslení, stolního tenisu, aerobiku a kickboxu, skoků na trampolíně a spoustu dalších disciplín. Oživením celého dne pak byla autogramiáda fotbalistů z FC Slovan Liberec a také lyžařských reprezentantů a zároveň bronzových medailistů z Vancouveru ve štafetě Martina Koukala, Martina Jakše a Jiřího Magála.

Organizátoři EYOWF 2011 zde opět měli svůj informační stánek spojený s oblíbenou herní konzolí Wii Fit. Lyžařské trio Koukal, Jakš a Magál přípravy festivalu podpořili svým podpisem do kroniky a společnou fotkou s maskotem akce, rampouchem Rampičem Fundičem. Ten se staral o zábavu především svými výkony na bruslích na ledové ploše areny.

Celokrajského sportovního veletrhu v Liberci Sport Live se pravidelně účastní 53 vystavovatelů nabízejících například sportovní oděvy a vybavení, sportovní zážitky, doplňky stravy či aktivity sportovních center. Každoročně na něj zavítá až 6000 návštěvníků.
 
Další zastávkou pro prezentaci blížícího se sportovního svátku v České republice, EYOWF 2011, bude Sport Live v Brně, který se bude konat od 7. do 10. října.

  Více fotografií z veletrhu Sport Live naleznete ve Fotogalerii.

Reakce
8 + 2 =
21.10.2011


NOC
COOL News
Fotogalerie
Užitečné odkazy
Počasí
Kontakt

anketa

Líbil se Vám EYOWF 2011 v Libereckém kraji?
53%
47%