12. - 19. 2. 2011

This is alternative content.

Aktuality

Stříbrné vozy Škoda zaplnily Tipsport arenu
10. 2. 2011 čtvrtek 11:37
Blog Image

Liberecká Tipsport arena byla v úterý 8. února svědkem slavnostního okamžiku. Přímo na ledové ploše se seřadilo padesát stříbrných vozů značky Škoda, zazněla oficiální píseň zimní evropské olympiády mládeže (EYOWF) 2011 a sešli se významní hosté. Zástupci společnosti Škoda Auto, jako klíčový partner EYOWF 2011, předali kompletní flotilu těchto automobilů zástupcům Libereckého kraje a organizačního výboru soutěže. Ty budou zajišťovat v jejím průběhu dopravu akreditovaných účastníků a hostů.

Symbolický startovací klíč převzali z rukou mluvčího společnosti Škoda Auto Evžena Krauskopfa náměstek hejtmana Libereckého kraje Radek Cikl a prezident organizačního výboru festivalu Roman Kumpošt.

"Škoda  Auto podporuje sport dlouhodobě. Sponzoring nejvýznamnějších sportovních událostí konaných v České republice patří do sponzorské strategie naší společnosti a EYOWF 2011 je určitě jednou z nich," prohlásil Evžen Krauskopf.

"Jsme rádi, že společnost Škoda Auto dlouhodobě podporuje český sport a že se rozhodla spojit své jméno právě s naší akcí. Představuje pro nás nejvýznamnějšího partnera a věřím, že výsledkem této spolupráce bude vydařená a hodnotná soutěž," uvedl Roman Kumpošt.

Největší část padesátičlenné flotily tvoří vozy Octavia Combi 4x4, součástí však budou také modely Yeti, Superb Combi a Octavia Scout.


 


Reakce

re: Stříbrné vozy Škoda zaplnily Tipsport arenu

12.2.2011 11:03:50 EYOWFun, kde je fun?

 s vozy Škoda je to krok vedle.Je to navoněná bída. Kde jsou auta co mají charakter? Bohužel jsme v Čechách, kde jsou vozy Škoda mylně považovány za kvalitní a lidová auta. Opak je pravdou, stačí otevřít oči.


re: Stříbrné vozy Škoda zaplnily Tipsport arenu

11.2.2011 22:22:31 M

Odhaduji to na mínus 40 mil, ....


8 + 3 =
21.10.2011


NOC
COOL News
Fotogalerie
Užitečné odkazy
Počasí
Kontakt

anketa

Líbil se Vám EYOWF 2011 v Libereckém kraji?
53%
47%