12. - 19. 2. 2011

This is alternative content.

Aktuality

Na Maltě s potleskem a chválou
2. 6. 2010 středa 18:42
Blog Image

Zástupci organizačního výboru 10. Zimního evropského olympijského festivalu mládeže (EYOWF) 2011 v Libereckém kraji - výkonná ředitelka Kateřina Nyčová a ředitel obecně prospěšné společnosti EYOWF 2011 - se v minulých dnech zúčastnili v maltské metropoli La Valettě semináře Asociace evropských olympijských výborů (EOV). Součástí třídenní akce byla také oficiální prezentace aktuálního stavu příprav festivalu 2011.

„Tento pravidelný jarní seminář se tentokrát konal ve dnech 27. - 30. května a byl určený pro delegáty z členských zemí Asociace evropských olympijských výborů, pořadatele sportovních akcí, kandidáty na jejich pořadatelství a další významné hosty. Kromě nás zde vystoupili také představitelé kandidatury Brna, které usiluje o pořadatelství letní varianty mládežnického festivalu v roce 2015," uvedla Kateřina Nyčová.

Hlavní náplň semináře tvořily především prezentace nejvýznamnějších soutěží, které jsou na programu v blízké budoucnosti. O stupni své připravenosti podrobně referovali pořadatelé olympijských her v Londýně 2012, letní varianty Světových her mládeže v Singapuru 2010 i zimní v Innsbrucku 2012, stejně jako letního festivalu v Trabzonu 2011 a speciálního Fóra olympijské solidarity. Závěrečnou zprávu předložil i olympijský Vancouver. A poté už přišla řada na organizátory jubilejního, 10. EYOWF 2011 v Libereckém kraji.

„Naše prezentace trvala dvacet minut. Myslím, že se vydařila, neboť účastníci jednání ji vyprovodili potleskem. Žádné dotazy nezazněly - dílem i proto, že jsme všem delegátům předali desky s veškerými informacemi, speciálním newsletterem a také antistresovým míčkem s logem:-) Nejvíc samozřejmě potěšila chvála, které se nám dostalo z úst samotného předsedy EOV Patricka Hickeyho a předsedy komise EYOWF Guida de Bondta. I ostatní aktéři jednání vyjadřovali spokojenost s průběhem příprav i vysoce nastavenou úrovní organizace, sportovišť i zázemí našeho festivalu," připojila Kateřina Nyčová.

V dalším průběhu semináře se členové organizačního výboru EYOWF 2011 zaměřili na řešení organizačních a provozních záležitostí i dolaďování a navazování kontaktů se zástupci jednotlivých národních olympijských výborů.

 

Reakce
9 + 1 =
21.10.2011


NOC
COOL News
Fotogalerie
Užitečné odkazy
Počasí
Kontakt

anketa

Líbil se Vám EYOWF 2011 v Libereckém kraji?
53%
47%