12. - 19. 2. 2011

This is alternative content.

Aktuality

Rampouch Rampič se odhalil!
10. 6. 2010 čtvrtek 18:31
Blog Image

Na dnešní tiskové konferenci v Clarion Grandhotelu Zlatý lev v Liberci slavnostně pokřtili patroni festivalu Lukáš Bauer, Tomáš Verner, Roman Koudelka a Marek Schwarz oficiálního maskota EYOWF 2011 v Libereckém kraji - rampoucha Rampiče. Jeho autorem je liberecké grafické studio ListDesign.

Čau lidi,

rád bych se vám všem konečně představil. Jsem velký rampouch Rampič Fundič a stal jsem se maskotem 10. Zimního evropského olympijského festivalu mládeže (EYOWF) 2011, který bude v únoru příštího roku v Libereckém kraji. Ani se nedivím, že zrovna já jsem symbolem sportovního festivalu, který v České republice ještě nikdy nebyl. Jsem totiž pořádný borec a tenhle festival bude pěkná makačka. Skoro bych řekl, že procházka hooodně ledovým sadem, haha!
 
Na EYOWF se sjedou mladí špičkoví sportovci z úplně celé Evropy! Těm nejstarším bude osmnáct let. Nebojím se jich, protože jazykama jsem vybavenej, a přímo těma ledovýma! Těším se, jak si s nimi poklábosím buď na živo, nebo přes face. ´sem totiž in a mám samozřejmě i svůj facebook. Tady se mnou můžete kdykoliv pokecat, zjistit, co se právě vycoolilo a hlavně očíhnout moje podařený fotky z akciček, a to až do startu festivalu. Ty jo, už aby tu byl.
 
Moc se těším na všech osm disciplín. Mě zimní sporty baví a užívám si je, protože jsem v nich fakt dobrej! Když tak tuhnu venku, občas vidím u někoho přes okno závody v televizi a musím se fakt smát. To je to tak těžký ujet pár set metrů v korytu na snowboardu? Padaj tam jak hrušky. Pche, to já bych to prosvištěl, to by všichni koukali. Nebo ti běžci, neudejchaj pár kilometrů…no jo, no, kdo nemá promrzlý plíce jak já, to nedá:-) A hokejisti? Řítí se sami na bránu a stejně ji netrefí. To jsou ty zahnutý hokejky - kdyby byly rovný, jako jsem já, to by padalo gólů a ti vycpaní brankáři by byli zbyteční!
 
Všichni borci, kteří dorazí na EYOWF 2011, se však můžou spolehnout, že si je parádně prověřím. Jak jim budu pořád v patách, a jak jim dám zabrat! Běžcům občas zlomím hůlku a vyměním "mázu", hokejistům hned na začátku šoupnu vlastňáka, sjezdařům shodím branku nebo pošlu mlhu, skokanům zase vítr a snowboarďákům hustou chumelenici, krasobruslařům občas podrazím nohu a překroutím piruetu, biatlonistům zatemním mušku tak, že netrefí ani vrata od stodoly! A hned uvidíme, jak si se všemi nástrahami poradí a jak to s nimi zamává, zatímco já se budu za stromem škodolibě smát, až se budu za ledový pupek popadat:-)
 
Slibuji, že budu hodně tvrdý soupeř a na souboje s ostatníma se už hrozně moc těším. No, a když přesto někdo všechny moje nástrahy, lsti a pastičky úspěšně zvládne a půjde si dokonce v cíli pro medaili, tak mu nakonec uznale zatleskám a nabídnu mu i své ledové objetí. Protože to bude opravdový šampion, kterého hned tak něco nezaskočí a stane se jednou velkou hvězdou i mezi dospěláky.
 
Takže sportu zdar a mně ještě větší!

 

Váš Rampič Fundič


Reakce
8 + 3 =
21.10.2011


NOC
COOL News
Fotogalerie
Užitečné odkazy
Počasí
Kontakt

anketa

Líbil se Vám EYOWF 2011 v Libereckém kraji?
53%
47%