12. - 19. 2. 2011

This is alternative content.

Přeskočit navigační odkazy Home /  Home

AktualityBlog Image

V sobotu 4. prosince se kulturní dům Lidové sady v Liberci zaplnil davy dobrovolníků, kteří budou pomáhat při organizaci evropské olympiády mládeže (EYOWF) 2011. Spolu se zástupci organizačního výboru se zde sešli na posledním hromadném setkání před samotnou akcí. Do Liberce dorazilo ze všech koutů České republiky i zahraničí celkem 430 členů EYOWF Teamu. Celkem se jich na organizaci bude podílet pět stovek.
Blog Image

V Clarion Grandhotelu Zlatý Lev v Liberci to 24. listopadu chvílemi vypadalo jako přehlídka dokumentárních počinů budoucích filmařů. Středoškoláci z Libereckého kraje zde představovali medailonky, které od začátku září do poloviny listopadu natáčeli o špičkových českých reprezentantech, Patronech evropské olympiády mládeže (EYOWF) 2011. O vítězi během slavnostního dopoledne rozhodovala desetičlenná porota.
Blog Image

Dosud největší a nejkomplexnější zkoušku své připravenosti absolvovali v Liberci v týdnu od 15. do 21. listopadu pořadatelé 10. Zimního evropského olympijského festivalu mládeže (EYOWF) 2011 v Libereckém kraji. Po jednání s členy koordinační komise Asociace evropských olympijských výborů pro EYOWF 2011 a technických delegátů jednotlivých sportů je čekalo na závěr klíčové zasedání - seminář se zástupci všech evropských olympijských výborů, které se zúčastní tohoto festivalu.
Blog Image

Celkově pozitivní dojmy z prohlídky všech sedmi sportovních areálů evropské olympiády mládeže (EYOWF) 2011 si odvážejí techničtí delegáti, kteří ve dnech 17. a 18. listopadu navštívili organizátory festivalu. Právě tito delegáti budou dohlížet na hladký a řádný průběh soutěží, pro mnohé z nich byla tato dvoudenní návštěva možností poprvé si osobně projít místa konání jednotlivých disciplín.
Blog Image

Podle harmonogramu už poslední inspekci koordinační komise Asociace evropských olympijských výborů pro EYOWF 2011 absolvovali ve dnech 16. a 17. listopadu organizátoři zimního festivalu v Libereckém kraji. Stav připravenosti jednotlivých sekcí, areálů i další infrastruktury pro tuto akci podrobili detailní kontrole předseda komise Janko Dvoršak ze Slovinska, Vladimir Geraščenko z Ukrajiny a také nový člen Joseph Cassar z Malty.
Blog Image

Veronika Vítková, juniorská mistryně světa v biatlonu a jedna z osmi Patronek EYOWF 2011, si otestovala střelnici areálu v Břízkách v Jablonci nad Nisou, kde se uskuteční festivalové biatlonové soutěže. Stalo se tak v rámci zajímavé akce, při níž učila zacházet se spouští a hledím své kolegy z jiných sportovních odvětví.21.10.2011


NOC
COOL News
Fotogalerie
Užitečné odkazy
Počasí
Kontakt

anketa

Líbil se Vám EYOWF 2011 v Libereckém kraji?
53%
47%