This is alternative content.

Přeskočit navigační odkazy Home /  Home

Aktuality

Blog Image

EYOWF 2011 už zná svého vítěze ve skocích na lyžích na můstku K-90. Stal se jím šestnáctiletý finský skokan Jarkko Maatta, který v obou kolech předvedl skoky za sto metrů. Hrdinou večera na Ještědu byl také norský mladík Mats Sohagen Berggaard, který překonal rekord libereckého můstku, když v oficiálním tréninkovém kole doletěl až na značku 114 metrů.

Blog Image

A je to tu! Druhým hracím dnem hokejového turnaje si domácí výběr odbyl svou premiéru a rovnou v sousedském derby se Slovenskem. Velmi dobře zaplněné ochozy byly svědky slavnostního buly v podání maskota festivalu Rampiče Fundiče.

Cuche jako vzor
15.2.2011

Blog Image

Britský sjezdař Nicholas Moynihan měl ve včerejším závodě v obřím slalomu zvláště pozorného diváka - svého otce Colina, šéfa Britské olympijské asociace. V březnu sedmnáctiletý mladík skončil na 31. místě.

Vítr zlobil
15.2.2011

Do závodu v severské kombinaci se na Ještědu vydalo 44 závodníků ze třinácti zemí. Od začátku patřili mezi jasné favority Rakušané. Ti ve skoku splnili očekávání, když Markus Gruber doplachtil nejdál ze všech na 101,5 m.

Blog Image

V dnešním 1. hokejovém zápase zvítězilo Švýcarsko nad Lotyšskem 4:3.

Blog Image

Po včerejším závodě dívek pokračovaly soutěže v alpských disciplínách dnešním obřím slalomem také v kategorii chlapců. Ještěd se vynořil z mlhy, sjezdovku pod ním ozářilo slunce a podmínky pro závod byly téměř ideální. Soutěže se účastnilo rekordních 101 sjezdařů ze 44 zemí Evropy.