12. - 19. 2. 2011

This is alternative content.

Přeskočit navigační odkazy Home /  Home  /  I mezi dobrovolníky se nadělovalo

Aktuality

I mezi dobrovolníky se nadělovalo
23. 2. 2011 středa 11:21
Blog Image

Nejen sportovci byli za své sportovní výkony během evropské olympiády mládeže (EYOWF) 2011 oceněni. Obrovský dík patří rovněž pěti stovkám dobrovolníků, kteří významnou měrou přispěli k hladkému průběhu festivalu a po zásluze i oni sklízejí slova chvály. I v rámci celého EYOWF Teamu se proto hlasovalo o NEJ dobrácích.

Absolutním vítězem, tím nejpracovitějším, nejspolehlivějším a nejochotnějším členem EYOWF Teamu se stal dvacetiletý Marek Cimbál, který pomáhal v dopravní sekci. Marek měl na starosti zajištění přepravy všech významných VIP hostů festivalu v Clarion Grandhotelu Zlatý Lev. Jeho obrovské nasazení, skvělou a hlavně samostatnou práci si pochvalovali nejen hosté, ale i manažeři ostatních sekcí a kolegové z řad dobrovolníků. Proto si mladík ze Semil titul NEJ Týmák bezpochyby zaslouží, stejně jako hlavní cenu, herní konzoli X Box v hodnotě 8 tisíc korun.

Ani další členové dobrovolnického týmu však nepřišli zkrátka. Manažeři jednotlivých sekcí měli rovněž možnost nominovat své vlastní dobrovolníky za mimořádný čin, vysoké nasazení, efektivitu a výkonnost. Mezi ty, jejichž práci si vedoucí sekcí nejvíce považovali, patří Petra Bukvicová, Eva Matulová a Jiří Sládek ze sekce NOC, Radek Priputen a Petr Klápště za práci na sportovním dispečinku, Lucie Steinerová, Jan Dvořák a Jan Bartůněk ze sekce technického zabezpečení, Marek Bureš z Fun zóny, Jan Exner ze sekce komunikace, Jakub Valenta z cateringu, Dáša Stárková, Mironka Nováková, Tomáš Maštálko za svou práci v promotion a marketingu, Richard Koubek a Blanka Ducháčková ze sportovní sekce snowboardingu, Martin Bláha a Josef Staňek ze sekce běžců na lyžích, Jakub Janata za IT servis a Romana Kadlecová ze sekce dobrovolníků.

V další dílčí kategorii vybírali dobrovolníci na post nejoblíbenějšího člena EYOWF Teamu kandidáta sami mezi sebou. Nejvíce hlasů získala od svých kolegů Kateřina Švejdová, která vypomáhala v sekci dobrovolníci. O jeden hlas méně získala její kolegyně ze stejné sekce Markéta Knopová. Třetí nejoblíbenější tváří se stala Michaela Kropáčková ze sekce catering, následovaná Karlem Plocem z technického zabezpečení a Věrou Týfovou ze sportovní sekce.

Speciální ocenění získal od organizátorů pan Vladimír Vele, který letos v červnu oslaví krásných 90 let. Nejstarší člen EYOWF Teamu se během festivalu v rámci sekce NOC staral o německou sportovní výpravu. Druhou oceněnou byla pětatřicetiletá Pavla Kekulová, rovněž ze sekce NOC, která svou účastí dokázala sílu vůle a nesmírné bojovnosti. Přestože bojovala s těžkou nemocí, nad nepřízní osudu zvítězila a během festivalu významně pomáhala. S oceněním se nezapomnělo ani na trojici dobrovolníků, kteří se pravidelně účastnili veškerých akcí spojených s přípravami EYOWF 2011 již od samotného založení EYOWF Teamu v roce 2009. Těmito služebně nejstaršími dobrovolníky jsou Hana Řeháková, Helena Linková a Dagmar Neumannová.

Všichni ocenění dobrovolníci získali dárkový balíček EYOWF 2011, který kromě lahve šampaňského obsahoval například mikinu s logem akce, plyšového maskota, sportovní lahve Sigg, flashky a mnoho dalších upomínkových předmětů. Každý člen EYOWF Teamu pak dostal za své působení na evropské olympiádě mládeže oficiální slavnostní certifikát.

„Kdybych mohla, ocenila bych speciální cenou všech pět set dobrovolníků, kteří se podíleli nejen na průběhu festivalu, ale i na jeho přípravách dlouho před oficiálním začátkem. Jejich pomoc byla pro celý organizační výbor naprosto stěžejní a myslím, že neexistuje nic, čím bychom jim za to mohli dostatečně poděkovat. EYOWF 2011 nám ukázal, že člověk sám je při takto velkých akcích mnohdy bezmocný, že důležitý je tým jako celek, ve kterém všichni táhnou za jeden provaz. A nám se povedlo takový tým během festivalu vytvořit a dobrovolníci byli jednoznačně jeho nedílnou součástí. Jsem na naše dobrovolníky opravdu pyšná! Nejen, že jim za pomoc na EYOWF 2011 děkoval osobně Patrick Hickey na dobrovolnické párty, ale dokonce by naše dobrovolníky chtěli mít Britové na olympiádě v Londýně v roce 2012. K tomu stačí dodat jediné: Týmáci, klobouk dolu a DĚKUJEME!“ zhodnotila práci dobrovolníků Vanda Šulcová, koordinátorka dobrovolníků.

 


Reakce

re: I mezi dobrovolníky se nadělovalo

7.3.2011 12:54:31 unknown

re: I mezi dobrovolníky se nadělovalo

25.2.2011 10:33:21 Vaclav Toman

re: I mezi dobrovolníky se nadělovalo

23.2.2011 16:23:49 unknown

Dobrý den, co se týče volby "Nej týmáka" v rámci určité sekce, záleželo na manažerovi sekce, zda-li si někoho zvolí.  Pokud tedy vaše sekce nebyla hodnocena, znamená to, že jsem nedostali od manažera žádná navržená jména. Děkujeme za pochopení. EYOWF TEAM 


re: I mezi dobrovolníky se nadělovalo

23.2.2011 13:42:46 Helena

Děkuji.


A nej ze sekce accommodation??

23.2.2011 13:26:49 Pan Pan

 To je zajímavé že se zapomnělo na sekci ubytování při vyhlášení:)


re: I mezi dobrovolníky se nadělovalo

23.2.2011 13:21:19 josef Staněk

re: I mezi dobrovolníky se nadělovalo

23.2.2011 13:20:43 josef Staněk

re: I mezi dobrovolníky se nadělovalo

23.2.2011 13:20:12 josef Staněk

re: I mezi dobrovolníky se nadělovalo

23.2.2011 13:19:45 josef Staněk

re: I mezi dobrovolníky se nadělovalo

23.2.2011 13:19:01 josef Staněk

Děkuji za informaci o ocěnění mé práce na úseku běžeckých disciplin.S p.Arnošrem Hlaváčkem i p.Zdeňkem Seidlem byla výborná spolupráce,jsou to odborníci a nadšenci na svém místě.J.S.


9 + 2 =
21.10.2011


NOC
COOL News
Fotogalerie
Užitečné odkazy
Počasí
Kontakt

anketa

Líbil se Vám EYOWF 2011 v Libereckém kraji?
53%
47%