12. - 19. 2. 2011

This is alternative content.

Přeskočit navigační odkazy Home /  Home

AktualityBlog Image

Vynikajícího diplomatického úspěchu dosáhl Roman Kumpošt, dlouholetý lyžařský činovník a současně čestný prezident organizačního výboru EYOWF 2011 v Libereckém kraji. V pátek 4. června byl na kongresu v turecké Antalyi zvolen do předsednictva Mezinárodní lyžařské federace (FIS). V osmnáctičlenném vrcholném lyžařském orgánu nahradil předsedu Českého olympijského výboru Milana Jiráska, který už tentokrát znovu na tuto funkci nekandidoval.
Blog Image

Zástupci organizačního výboru 10. Zimního evropského olympijského festivalu mládeže (EYOWF) 2011 v Libereckém kraji - výkonná ředitelka Kateřina Nyčová a ředitel obecně prospěšné společnosti EYOWF 2011 - se v minulých dnech zúčastnili v maltské metropoli La Valettě semináře Asociace evropských olympijských výborů (EOV). Součástí třídenní akce byla také oficiální prezentace aktuálního stavu příprav festivalu 2011.
Blog Image

V úterý 25. května ve večerních hodinách zemřel po dlouhé a těžké nemoci ve věku jednašedesáti let Petr Doležal, předseda správní rady obecně prospěšné společnosti EYOWF 2011.
Na 24. června připravili organizátoři 10. Zimního evropského olympijského festivalu (EYOWF) 2011 v Libereckém kraji setkání členů EYOWF TEAMU – dobrovolníků, kteří se zapojí do všech složek organizace. Někteří z přihlášených se již zúčastnili Her IV. zimní olympiády dětí a mládeže (ODM) 2010 na přelomu ledna a února. Od té doby se však řady členů významně rozšířily.
Blog Image

Lukáš Bauer - nejlepší český běžec na lyžích, trojnásobný medailista ze zimních olympijských her, vicemistr světa 2009 a vítěz Světového poháru 2008 - se stal jedním z patronů EYOWF 2011. O své záštitě prý ani dlouho nepřemýšlel.
Blog Image

Sportovci a jejich akreditované doprovody najdou zázemí v průběhu EYOWF 2011 v olympijské vesnici, v níž se promění vysokoškolské koleje v Liberci-Harcově. Aby aktivně využili svůj volný čas mezi tréninkem a závody a dostatečně se přitom odreagovali, připraví pro ně pořadatelé funzónu. V jedné ze sportovních hal v areálu se uskuteční doprovodný festivalový program, k dispozici zde bude také internetová kavárna i další prostory pro zábavu nebo odpočinek.21.10.2011


NOC
COOL News
Fotogalerie
Užitečné odkazy
Počasí
Kontakt

anketa

Líbil se Vám EYOWF 2011 v Libereckém kraji?
53%
47%