12. - 19. 2. 2011

This is alternative content.

Přeskočit navigační odkazy Home /  Home

AktualityV neděli 15. února začne v zimním středisku Szczyrk a dalších městech polských Beskyd v pořadí 9. Zimní evropský olympijský festival mládeže (EYOWF) 2009. Kromě mladých českých olympioniků se ho zúčastní také delegace složená z představitelů Libereckého kraje a členů organizačního výboru následujícího, 10. EYOWF 2011, který se uskuteční právě v Libereckém kraji.
Blog Image

Logo 10. Zimního evropského olympijského festivalu mládeže, jehož autorkou je šestnáctiletá studentka Střední uměleckoprůmyslové školy v Jablonci nad Nisou Veronika Vysloužilová, má za sebou slavnostní křest. Stalo se tak 21. ledna na tiskové konferenci v Grandhotelu Zlatý lev v Liberci. Před zraky zástupců celostátních i regionálních médií se jeho kmotry stali hejtman Libereckého kraje Stanislav Eichler a předseda Českého olympijského výboru Milan Jirásek.
Blog Image

Poslední listopadový víkend znamenal důležitou cestu pro organizátory 10. Zimního evropského olympijského festivalu mládeže (EYOWF) 2011. Ti odjeli prezentovat aktuální stav příprav festivalu v Libereckém kraji do Lisabonu na pravidelné zasedání Valné hromady Asociace evropských olympijských výborů (EOV).
Blog Image

Ve dnech 21. – 23. listopadu se uskutečnilo v Istanbulu 37. zasedání valné hromady Asociace evropských olympijských výborů (EOC). Kromě nejvyšších představitelů Českého olympijského výboru v čele s předsedou Milanem Jiráskem se ho zúčastnila také delegace organizačního výboru EYOWF 2011 v Liberci, kterou tvořili Martin Ditrich, Kateřina Nyčová, Daniel Merz a poradce projektu Roman Kumpošt.
Blog Image

Aktuální stav příprav, prohlídka sportovišť i zázemí a výměna zkušeností – to byla hlavní náplň semináře šéfů misí na 9. Zimní evropský olympijský festival mládeže v roce 2009 v polském středisku Szczyrk. Tohoto setkání se ve dnech 7. – 8. listopadu zúčastnila i delegace Organizačního výboru EYOWF 2011, kterou tvořili Kateřina Nyčová, Martin Ditrich a Daniel Merz.
Blog Image

Liberec, Jablonec nad Nisou a Rejdice – dějiště soutěží 10. Zimního olympijského festivalu mládeže 2011 – mají za sebou první ostrou, ale úspěšnou mezinárodní prověrku.21.10.2011


NOC
COOL News
Fotogalerie
Užitečné odkazy
Počasí
Kontakt

anketa

Líbil se Vám EYOWF 2011 v Libereckém kraji?
53%
47%