12. - 19. 2. 2011

This is alternative content.

Přeskočit navigační odkazy Home /  Home

AktualityBlog Image

Druhý dnem pokračovaly soutěže v bílé stopě ve veseckém areálu, pouze s tím rozdílem, že po úvodním nejdelším závodě běžeckého týdne přišla na řadu trať nejkratší. Soupeřilo se o krále a královny sprintu na úseku dlouhém 1,15 kilometrů.
Blog Image

Dobré počasí a navzdory problémům s počasím v minulých dnech dobře připravenou trať nabídl areál v jabloneckých Břízkách závodníkům v biatlonu při jejich premiéře. Čekaly na ně individuální závody - chlapců na 12,5 km, dívek na 10 km.
Blog Image

V prvním závodě v biatlonu na 12,5 km chlapců kde startovalo 88 závodníků se nejlepší český reprezentant umístil na 16. místě.
Blog Image

Dnešní první poloviny závodu v severské kombinaci se zúčastnila i česká trojice závodníků Petr Cáb, Tomáš Dufek a Ondřej Kelnar. Mezi velkou zahraniční konkurencí se podařilo právě Ondrovi vybojovat krásné 3. místo ve skocích a právě teď čekáme, jak dopadne v běžecké části. Naší redakci se podařilo získat rozhovor s celým týmem a jejich trenérem.
Blog Image

Marcus Gruber, rakouský sdruženář, vítězem skokanské části závodů severské kombinace.
Blog Image

Snowboarding je mezi sporty na EYOWF nejmladším přírůstkem, objevuje se v programu až od roku 2001. Snowboardisté závodí v alpských a freestylových disciplínách, v Liberci to bude konkrétně paralelní obří slalom a snowboardcross. O této disciplíně nám bližší informace poskytla Eva Samková (17), účastnice EYOWF 2009 v polském Szczyrku. Samková je loňskou juniorskou mistryní světa a sbírá i úspěchy v kategorii dospělých, letos 5. místo na MS v La Molině.21.10.2011


NOC
COOL News
Fotogalerie
Užitečné odkazy
Počasí
Kontakt

anketa

Líbil se Vám EYOWF 2011 v Libereckém kraji?
53%
47%