12. - 19. 2. 2011

This is alternative content.

Přeskočit navigační odkazy Home /  Organizace  /  ceremoniály

Ceremoniály

ZAHAJOVACÍ CEREMONIÁL
Neděle 13. 2. 2011 od 19:30, Tipsport arena, Liberec


Slavnostní zahájení evropské olympiády mládeže se bude odvíjet ve třech tematických rovinách: srdce (jako „Česká republika, srdce Evropy“, symbol lásky, nejdůležitější lidský orgán) – co Češi dali světu – budoucnost. Programem návštěvníky provází robot a moderátoři Marcela Augustová a Libor Bouček. 

Skulpturu, ze které oheň hoří, navrhla a vyrobila česká sochařka Iva Ouhrabková a dala jí název Termitiště.

Součástí ceremoniálu budou hudební a taneční vystoupení např. skupin Aries, akrobaté z Art Prometheus, pěvecký sbor Severáček a další. Na závěr ceremoniálu zazní v rámci koncertu i oficiální píseň Festivalu „Hey You“ z dílny české kapely Eddie Stoilow.

Ceremoniál bude ukončen ohňostrojem. Předpokládané  ukončení je ve 21:30 h.
Slavnostní zahájení proběhne za účasti významných hostů v čele s prezidentem Mezinárodního olympijského výboru Jacquese Roggeho.

Od 21 hodin se v restauraci Coloseum v Tipsport areně uskuteční slavnostní recepce pro zvané hosty EYOWF 2011.


KVĚTINOVÉ CEREMONIÁLY
14. – 18. 2. 2011


Květinové ceremoniály proběhnou bezprostředně po každém závodě přímo v areálu.
Vyhlašují se tři nejlepší sportovci v každé kategorii.

MEDAILOVÉ CEREMONIÁLY
14. – 17. 2. 2011 od 19 hodin v Olympijské vesnici, Harcov, Liberec


Během medailových ceremoniálů budou vyhlášeni tři nejlepší sportovci v každé kategorii. Na počest vítězů je připraven ohňostroj. Poté následuje doprovodný program ve formě koncertů českých hudebních skupin nebo DJs. Ukončení programu se předpokládá do 22 hodin.

Všichni vítězové zanechají zlatý obtisk své levé ruky s podpisem na speciální ploše vystavené na Medal Plaza. Kromě cenných kovů získají medailisté od organizátorů také skleněnou vázu.

ZÁVĚREČNÝ CEREMONIÁL
Pátek 18. 2. 2011 v 19 h, Tipsport arena, Liberec


Závěrečnému ceremoniálu předchází od 12 hodin finálový hokejový zápas, po jehož skončení budou předány medaile. Součástí závěrečného ceremoniálu je i dekorování nejlepších sportovců z předchozího dne. Případně bude vyhlášena i cena Fair Play.

Na závěr předají organizátoři festivalu vlajku EOC pořadatelům následujícího EYOWF 2013  v Brašově. Po ukončení ceremoniálu následuje  rozlušková DJ party se světelnou show na ploše pro všechny sportovní výpravy, organizátory i dobrovolníky. Předpokládaný konec je ve 23 hodin.

 

21.10.2011


NOC
COOL News
Fotogalerie
Užitečné odkazy
Počasí
Kontakt

anketa

Líbil se Vám EYOWF 2011 v Libereckém kraji?
53%
47%