12. - 19. 2. 2011

This is alternative content.

Přeskočit navigační odkazy Home /  Home

AktualityBlog Image

O dostatečně bouřlivou atmosféru v areálech EYOWF 2011 se postarají především žáci základních a studenti středních škol Libereckého kraje. Organizátoři je budou na jednotlivá sportoviště svážet speciálními autobusy. „Přednost mají školy, které se zapojily do našeho víc než rok a půl trvajícího doprovodného programu vyCOOL se! - jejich žáky odvezeme přímo od školní budovy na dohodnutý dopolední program. Další školy mohou využít možnosti zúčastnit se odpoledních disciplín podle odjezdového harmonogramu ze zastávky na Fügnerově náměstí v Liberci," vysvětluje koordinátorka marketingu Radana Kubešová.
Blog Image

Pořadatelé EYOWF 2011 budou informovat všechny účastníky a hosty festivalu o dění v areálech i olympijské vesnici nejen prostřednictvím aktuálních webových stránek nebo každodenního zvláštního vydání česko-anglických novin COOL News. Novinkou, kterou připravují, je videozpravodajství, které budou pravidelně zajišťovat ve spolupráci s internetovou televizí muvi.cz. Reportáže umístěné na festivalovém webu nabídnou záběry ze závodů i zákulisí, ankety a rozhovory se zajímavými návštěvníky.
Blog Image

Ve dnech 10. - 12. února uspořádá Katedra tělesné výchovy Fakulty přírodovědně-humanitní a pedagogické Technické univerzity v Liberci ve spolupráci s organizátory EYOWF 2011 a Českým olympijským výborem odbornou konferenci na téma Evropa - mládež - olympismus. Uskuteční se v hotelu Zlatý Lev a v jejím průběhu zazní vystoupení předních českých i zahraničních odborníků na témata, jako jsou financování sportu, organizace velkých sportovních mládežnických soutěží, přínos evropské mládeže sportu či tréninková příprava mladých závodníků.
Blog Image

Hejtman Libereckého kraje Stanislav Eichler dnes převzal pochodeň s olympijským plamenem, který bude od 13. února provázet 10. Zimní evropský olympijský festival mládeže (EYOWF) 2011. Tento oheň dopravila v minulých dnech z Řecka do České republiky delegace organizátorů soutěže. Slavnostního ceremoniálu se zúčastnili také zástupci tří pořadatelských měst a sportovní legendy českého sportu - Věra Čáslavská, Dana Zátopková a Oldřich Svojanovský.
Blog Image

Podívejte se na záznam z 20. ledna 2011 ze zapálení a předání olympijského ohně v řeckých Aténách.
Blog Image

Finále několikaměsíční soutěže s názvem Evropa v srdci Evropy vyvrcholilo ve středu 19. ledna v obchodním centru Fórum v Liberci. Přesně týden po vyhlášení vítězů výtvarného a vědomostního projektu podporovaného Evropskou unií, se všech 49 krychlí znázorňujících všechny členské země Asociace evropských olympijských výborů, sešlo na společné vernisáži. Projekt je součástí příprav evropské olympiády mládeže (EYOWF) 2011, která se v libereckém regionu uskuteční v termínu od 12. do 19. února.21.10.2011


NOC
COOL News
Fotogalerie
Užitečné odkazy
Počasí
Kontakt

anketa

Líbil se Vám EYOWF 2011 v Libereckém kraji?
53%
47%