12. - 19. 2. 2011

This is alternative content.

Přeskočit navigační odkazy Home /  Home

AktualityBlog Image

Heslo vyCOOL se! bude po dobu dalších dvou let pobízet mládež v Libereckém kraji i dalších místech České republiky. Právě tak se totiž jmenuje doprovodný program pro školy, který bude doprovázet přípravy EYOWF 2011 a motivovat studenty středních škol k nejrůznějším aktivitám.
Blog Image

Na semináři evropských olympijských výborů byla přítomna také delegace EYOWF 2011. Nejdůležitějším bodem její návštěvy Dubrovníku, kde se seminář ve dnech 14.-17. května 2009 konal, bylo jednání s předsedou komise pro mládežnické festivaly Guido de Bondtem.
Blog Image

(LIBEREC, 12. května 2009) – Liberecký kraj a organizační výbor 10. Zimního evropského olympijského festivalu mládeže (EYOWF) 2011 iniciovaly unikátní výzkum mezi mládeží. Ve dvanácti středních školách v devíti největších městech libereckého regionu ho provedla společnost Factum Invenio a podílelo se na něm 777 respondentů. Studenti odpovídali na otázky ze čtyř tematických okruhů - vztah ke sportu a pohybu, kvalita tělesné výuky ve školách, podmínky ke sportu a vybavení sportovišť, oblíbené volnočasové aktivity a životní styl.
Blog Image

Organizační výbor EYOWF 2011 v těchto dnech zahájil nábor dobrovolníků pro 10. Zimní evropský olympijský festival mládeže (EYOWF) 2011. Členové EYOWF TEAMU se budou organizačně podílet nejen na samotném festivalu, ale i na jeho přípravách a akcích s festivalem spojených, a to v mnoha různých oblastech.
Blog Image

Liberecký kraj získal pořadatelskou vlajku 10. Zimního evropského olympijského festivalu mládeže (EYOWF) 2011. Symbolickou štafetu převzal hejtman Stanislav Eichler při závěrečném ceremoniálu ve Wisle, rodišti legendárního skokana Adama Malysze a jednom z pěti polských středisek festivalu 2009, který o víkendu skončil.
Blog Image

Jakub Gräf, sedmnáctiletý lyžař Dukly Liberec, dosáhl vynikajícího výsledku na 9. Zimním evropském olympijském festivalu mládeže (EYOWF) 2009 v polských Beskydech. Na trati 10 kilometrů volnou technikou obsadil druhé místo a jeho zásluhou získala Česká republika na evropské dorostenecké olympiádě svou zatím jedinou medaili!21.10.2011


NOC
COOL News
Fotogalerie
Užitečné odkazy
Počasí
Kontakt

anketa

Líbil se Vám EYOWF 2011 v Libereckém kraji?
53%
47%