12. - 19. 2. 2011

This is alternative content.

Přeskočit navigační odkazy Home /  Home  /  Členové organizačního výboru naposledy spolu

Aktuality

Členové organizačního výboru naposledy spolu
1. 4. 2011 pátek 14:11
Blog Image

Ve středu 30. března se konalo poslední setkání všech členů organizačního výboru, kteří v polovině února připravili evropskou zimní olympiádu (EYOWF) 2011 v Libereckém kraji. V areálu vysokoškolských kolejí Harcov, které se během akce proměnily v olympijskou vesnici, se oficiálně uzavřely několikaleté přípravy i samotný průběh úspěšného festivalu za účasti zástupců Českého olympijského výboru.

„Po skočení každé takové akce, které předcházely intenzivní přípravy, vždy nastává určitá nostalgie a vzduchoprázdno. Nicméně kladné ohlasy z celé Evropy chodí neustále až doposud. Evropskou olympiádu jsme zvládli ve skvěle obsazeném týmu a já pevně věřím, že se naskytne šance tuto skupinu lidí opět spojit při pořádání další zajímavé akce,“ vyjádřila se Kateřina Nyčová, výkonná ředitelka organizačního výboru EYOWF 2011.

Během rozlučkového večera přítomní shlédli speciální klipový sestřih z festivalu, který ve všech opět probudil živé vzpomínky na nedávný mládežnický festival. Členové organizačního výboru se rovněž dočkali milého překvapení v podobě osobní návštěvy zástupců Českého olympijského výboru. Z rukou jeho předsedy Milana Jiráska, místopředsedy Františka Dvořáka a generálního sekretáře Petra Hrubce převzali čestný certifikát za výborně odvedenou práci na přípravách i průběhu EYOWF 2011.

Celý organizační výbor EYOWF 2011 děkuje všem svým členům, partnerům, přátelům i fanouškům za podporu. Těšíme se brzy na viděnou!


 

 

Více snímků z této akce naleznete ve Fotogalerii.

 


Reakce
2 + 4 =
21.10.2011


NOC
COOL News
Fotogalerie
Užitečné odkazy
Počasí
Kontakt

anketa

Líbil se Vám EYOWF 2011 v Libereckém kraji?
53%
47%